Büyük Tüp Ne Kadar? 2023

Büyük Tüp Ne Kadar?

Büyük tüp ne kadar? Mutfak tüp fiyatları son dönemde küresel düzeyde enerji fiyatlarında yaşanan artışlara bağlı olarak 2023 yılında artmıştır. Evlerinde mutfak veya diğer alanlarda tüp kullanmak zorunda olan vatandaşlar için yeni yılda Türkiye’nin önde gelen firmaları tarafından tüp fiyatları güncellenmiştir. Tüp fiyatları tüp çeşitlerine göre belirlenmektedir. Ayrıca tüpün kapasitesi de bu kapsamda dikkate alınmaktadır.

Türkiye’de yaygın olarak tercih edilen büyük tüp fiyatı firmalara göre değişiklik göstermekle beraber ortalama 340 TL fiyat ile sunulmaktadır. Büyük tüp satın almak isteyenlerin firmalar arasında karşılaştırma yaparak en uygun fiyat avantajlarını sunan firmalardan tüp satın almaları mümkündür. Markalara göre ev tipi büyük tüp fiyatları ilgili dönemdeki birçok unsura göre farklılık göstermektedir.

12 Kg Mutfak Tüpü Ne Kadar?

12 kg mutfak tüpü fiyatları firmalara göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’de faaliyet gösteren birçok marka tarafından evlerde kullanılmak üzere satışa sunulan mutfak tüplerinde farklı fiyatlar uygulanmaktadır. Buna göre 12 kg Aygaz Maksi (tombul) ev tüpü 350 TL ile satışa sunulmaktadır. 12 kg İpragaz ev tüp fiyatı ise 320 TL’ye satışa sunulmaktadır.

Tüpgaz olarak adlandırılan LPG, ham petrolün damıtılması, parçalanması sırasında veya doğalgaz yataklarından elde edilen ve basın altında sıvılaştırılan bütan ve propan gazlarının karışımıdır. Türkiye genelinde birçok il ve ilçede doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasının yanı sıra çeşitli bölgelerde tüp kullanımı devam etmektedir. Ev tipi veya ticari tüp kullanımına ilişkin üretilen birçok ürün farklı fiyatlarla satışa çıkmaktadır.

Ayrıca bim yumurta fiyatı için tıklayınız.

İpragaz Büyük Tüp Fiyatı Ne Kadar?

İpragaz büyük tüp fiyatı 2023 yılında güncellenmiştir. Buna göre evlerinde İpragaz marka büyük tüp kullanmak isteyenler belirlenen bu güncel ücretler üzerinden tüp alışverişlerini yapabilmektedir. 12 kg İpragaz büyük tüp fiyatı 320 TL’dir. İpragaz küçük tüp fiyatı ise 65 TL olarak satılmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen tüp markalarından İpragaz’ın 2023 yılı için belirlediği diğer tüp fiyatları ise kısaca şöyle:

 • İpragaz 2 Kg Piknik Tüpü – 65 TL
 • İpragaz 12 Kg Ev Tüpü – 320 TL
 • İpragaz 24 Kg Ticari Tüp – 612 TL
 • İpragaz 45 Kg Sanayi Tüpü – 1.235 TL
 • İpragaz 45 Kg Proban Tüpü – 1.300 TL

Dünya genelinde enerji fiyatlarında yaşanan artış ve yurt içi ekonomik unsurlar dikkate alınarak yeni yılda da tüp fiyatları zamlı oranlar üzerinden satışa sunulmaya başlamıştır. Bu kapsamda vatandaşlar yeni yılda belirlenen güncel tüp fiyatları üzerinden alışverişlerini yapabilecekler.

Büyük Tüp Ne Kadar? 2023
Büyük Tüp Ne Kadar? 2023

Aygaz 12 Kg Tüp Fiyatı Ne Kadar?

Aygaz 12 kg tüp fiyatı 2023 yılında yeni tarife üzerinden satışa sunulmaktadır. Bu kapsamda 340 TL fiyat ile satışa sunuluyor. Tüp çeşitlerine göre fiyatları da değişmektedir. Türkiye’nin önde gelen bir diğer tüp markalarından olan Aygaz, avantajlı fiyat seçenekleri ile büyük tüp satışı gerçekleştirmektedir.

2023 yılı itibariyle güncel Aygaz tüp fiyatları ise şöyle:

 • Aygaz Maksi Tombul – 345 TL
 • Aygaz Maksi uzun – 345 TL
 • Aygaz Mini Ocak – 120 TL
 • Aygaz Maksi 12 Kg Karavan Tüpü – 320 TL
 • Aygaz Mini Tekne Tüpü – 50 TL
 • Aygaz Gri Ev Tüğü 12 Kg – 340 TL
 • Aygaz Ticari Tüp 24 Kg – 690 TL
 • Aygaz Sanayi Tüpü 45 TL – 1.450 TL

Aygaz güncel tüp fiyatları ilgili döneme göre farklı değişkenler dikkate alınarak değişebilir. Günce tüp fiyatlarını kontrol ederek büyük tüp başta olmak üzere ihtiyacınız olan tüpü satın almanız mümkündür.

Milangaz Büyük Tüp Fiyatları Ne Kadar?

Milangaz büyük tüp fiyatı kapsamında 12 kg ev tüpü 345 TL fiyat ile satışa sunulmaktadır. Türkiye genelinde birçok noktada tüp satışı gerçekleştiren Milangaz tarafından farklı büyüklükte ve kullanım alanına göre farklı türde tüp satışı da gerçekleştirilmektedir.

Büyük Tüp Ne Kadar? 2023
Büyük Tüp Ne Kadar? 2023

2023 yılında Milangaz tarafından belirlenen güncel tüp fiyatları ise kısaca şöyle:

 • Milangaz 12 Kg Ev Tüpü Fiyatı – 345 Kg
 • Milangaz 2 Kg Ev Tüpü – 66 TL
 • Milangaz 19 Kg Forklift Tüpü – 692 TL
 • Milangaz 45 Kg Sanayi Tüpü – 1.298 TL
 • Milangaz 45 Kg Sanayi Propan Tüpü – 1.410 TL

2023 yılına ilişkin Milangaz tüp fiyatları kapsamında vatandaşlar belirlenecek güncel fiyatlar üzerinden tüp satın alabilirler. 2023 yılı itibariyle aylara ve çeşitli dönemlere göre tüp fiyatları da farklılık gösterebilir.

Mogaz Büyük Tüp Fiyatları Ne Kadar?

Mogaz büyük tüp fiyatı 345 TL’dir. İllere göre de değişebilen tüp fiyatları kapsamında Ankara, İstanbul ve İzmir’de Mogaz ev tipi tüp fiyatı 2023 yılı itibariyle güncellenmiştir. 337 – 345 TL arasında Mogaz tüp fiyatları illere göre değişmektedir.

12 Kg Boş Tüp Depozito Fiyatı Ne kadar?

Tüp depozitosu yine firmalara göre değişmektedir. Bu kapsamda Aygaz büyük tüp için 1240 TL, küçük tüp için 100 TL depozito ücreti almaktadır. Boş tüp depozito fiyatları da birçok etkene göre değişiklik gösterebilir. Büyük tüp satın alacakların güncel fiyatları takip ederek işlem yapmaları önerilmektedir.

Aygaz tüp fiyatları için tıklayınız.

 

Oy post

Yorum yapın