Bim Yumurta Fiyatı 2023

Bim Yumurta Fiyatı 2023

Bim yumurta fiyatı başta olmak üzere Türkiye genelinde temel pek çok gıda ürününde uygun fiyat seçeneklerini 2023 yılında da sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda en uygun market fiyatlarını araştıran ve en ucuz yumurta fiyatlarının neler olduğunu öğrenmek isteyenler marketler arasında karşılaştırmalara da devam ediyor.

Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerinden biri olan Bim’de güncel olarak satışa sunulan yumurtaların fiyatları ise değişmektedir. Bu kapsamda Bim’de 2023 yılı itibariyle 30 TL ile 65 TL arasında yumurta fiyatları değişiklik göstermektedir. Bim yumurta fiyatı başta olmak üzere sütten peynire, sıvı yağdan diğer temel gıda ürünlerine kadar çeşitli ürünlerde avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Yumurta fiyatları markasına ve koli adetine göre değişmektedir.

Bim 30’lu Yumurta Ne Kadar?

Bim 30’lu yumurta fiyatı Bim mağazalarında satılan yumurta markalarına göre değişebilir. 2023 yılı itibariyle de Bim mağazalarında satışına devam edilen Bili Bili markasına ait 30’lu yumurta fiyatı 65 TL fiyat ile satışa çıkmaktadır. Bim’de satışa sunulan diğer yumurta markalarına göre fiyatlar değişebilir. Türkiye genelinde hemen tüm il ve ilçelerde aktif olarak satışlarına devam eden Bim, gıdadan temizlik ürünlerine, teknolojiden giyime kadar hayatın pek çok alanında vatandaşların ihtiyaç duyabileceği ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktadır.

Bim Yumurta Fiyatı
                                                     Bim Yumurta Fiyatı

Bim mağazaları tarafından her hafta duyurulan aktüel ürün fırsatları kapsamında yumurta fiyatları da zaman zaman indirime girmektedir. İndirimli bir şekilde yumurta satın almak isteyenlerin Bim’de bu hafta yayınlanacak aktüel indirimler kataloğunu takip ederek uygun fiyatlı alışveriş yapmaları da mümkündür.

Bim irmik fiyatı için tıklayınız.

Bim 15’li Yumurta Ne Kadar?

Bim 15’li yumurta fiyatı firma tarafından yapılan son fiyat güncellemesi sonrasında belirlenmiştir. 2023 yılı itibariyle Bim’de satışa sunulan Bili Bili markasına ait 15’li yumurtanın fiyatı 35 TL olarak belirlenmiştir. Bim’de satışa sunulan yumurta fiyatları birçok etkene göre değişebilir. 2023 Ocak ayı itibariyle güncellenen fiyatları takip eden aylarda değişmesi muhtemeldir. Bu nedenle Bim’den 15’li yumurta satın almadan önce güncel fiyat ve indirim listelerinin kontrol edilmesi önerilmektedir.

Türkiye’de en uygun fiyat avantajları ve aktüel indirim fırsatları ile temel gıda ürünlerini satışa çıkaran Bim, en çok tercih edilen zincir marketler arasında yer alıyor. Bu kapsamda 15’li yumurta başta olmak üzere daha pek çok farklı üründe avantajlı fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Belirtilen fiyatlar birçok etkene göre farklılık gösterebilir. Bim yumurta fiyatı ayrıca her hafta duyurulan özel aktüel ürünler fırsatları kapsamında zaman zaman indirimli fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır.

Bim 10’lu Yumurta Fiyatı Ne Kadar?

Bim 10’lu yumurta fiyatı 2023 yılının gelmesiyle diğer pek çok zincir markette olduğu gibi güncellenmiştir. Market raflarında fiyatları güncellenen temel gıda ürünleri arasında yer alan Bim 10’lu yumurtanın fiyatı da birçok unsurdan etkilenmektedir. Güncel yumurta fiyatları birçok değişkene göre belirlendiği için kısa aralıklarla güncellenebilir. Bim mağazalarında Türkiye genelinde satışa sunulan Bim Bili Bili 10’lu yumurtanın fiyatı ise ortalama 30 TL fiyat ile satılmaktadır. Bim mağazalarındaki raflarda en son 30 lira fiyat ile görülen 10’lu yumurtanın fiyatı aktüel ürünler kapsamında da değişebilmektedir.

Bim’in kendi markasının yanı sıra farklı markaların yumurtalarına da yer vermektedir. Bim’de satışa sunulan başlıca yumurtaların fiyatları ise markalara göre de değişiklik göstermektedir. Ayrıca marketlerde satılan yumurtalar türlerine göre de farklı fiyatlara sahiptir.

Bim Yumurta Fiyatı
Bim Yumurta Fiyatı

Bim’de Hangi Yumurtalar Var?

30’lu yumurta Bim fiyatı özellikle son dönemde uygun market fiyatlarını araştıranlar tarafından takip edilmektedir. Türkiye genelinde birçok yerde sayısız market ile hizmet veren Bim tarafından Bili Bili adıyla yumurta satışı yapılmaktadır. En uygun fiyatlı yumurtaları sunan Bim’in Bili Bili markasına ait ürünleri farklı dönemlere göre değişiklik göstermektedir. Bim’de ortalama olarak Bili Bili markasına ait farklı tip yumurta çeşitlerinin fiyatları ise ortalama 30 TL ile 65 TL arasında değişmektedir.

Her hafta Salı ve Cuma günleri yapılan aktüel ürün fırsatları ile Bim mağazalarında geçerli olmak üzere avantajlı fiyatlar sunulmaktadır. Güncel aktüel ürün fırsatlarını ve indirimleri takip ederek Bim’den en uygun fiyat avantajları ile temel gıda ürünlerini güvenle satın almanız mümkündür.

Bim Yumurta Besin Değeri Ne Kadar?

Bili Bili yumurta besin değerleri de Bim’den yumurta alacak kişiler tarafından çokça merak edilmektedir. Piyasada birçok markaya göre çok daha uygun fiyatlı seçenekler sunması nedeniyle ürün kalitesi ve içeriği de dikkat çekmektedir.

En uygun fiyat avantajları ile Bim mağazalarında satışa sunulan Bili Bili yumurtalarının besim değerleri ise kısaca şöyle:

  • Protein – 13,13 gr
  • Yağ – 9,69 gr
  • A Vitamini – 0 gr
  • Karbonhidrat – 0 gr
  • Enerji – 140 kalori

Bim’de 30’lu, 15’li ve 10’lu yumurta fiyatları her dönem farklılık gösterebilir. Bu nedenle Bim marketlerden Bili Bili markasına ait yumurtaları satın almadan önce güncel Bim yumurta fiyatı kapsamında araştırma yapabilirsiniz. Aktüel ürünlerle de uygun fiyatlardan yararlanmanız mümkündür.

Akakçe bim yumurta fiyatı için tıklayınız.

Oy post

Yorum yapın