Bim İrmik Fiyatı 2023

Bim İrmik Fiyatı

Bim irmik fiyatı 500 gr seçenekleri ile Türkiye genelinde tüm Bim marketlerde satışa sunulmaktadır. Yeni yılda güncellenen irmik fiyatlarını takip ederek Bim’de satışa sunulan tüm irmik markalarını satın alabilirsiniz. Bim için özel olarak üretilen Yazgan Durum Buğdayı İrmiği yüksek kalite ve düşük fiyat avantajları ile sadece Bim’de satışa sunuluyor.

Türk mutfağına sofralarda birçok farklı şekilde kullanılabilen irmik, durum buğdayının öğütülerek elenmesiyle elde edilen bir gıdadır. İrmik tanecikleri genelde 125 ila 140 mikrometre büyüklükte olmaktadır. Sarı renkli, parlak ve köşeli yapıda bir üründür. Bim için özel olarak üretilen irmik markası tarafından tüm bu standartlar dikkate alınarak satış gerçekleştirilmektedir. Bim irmik fiyatı ise güncel aktüel ürün fırsatları ile uygun seçeneklerle sunulmaktadır.

Bim’de satışa sunulan pek çok üründe olduğu gibi irmik fiyatlarında da farklıklar görülebilir. Türkiye’nin önde gelen market zinciri olan Bim, güncel irmik ürünleri dahil olmak üzere diğer birçok farklı üründe de cazip fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Birçok farklı unsura göre Bim irmik fiyatları değişiklik gösterebilir.

Bim’de İrmiğin Kilosu Ne Kadar?

Bim irmik fiyatları satışı gerçekleştirilen marklara ve satış yapılan döneme göre değişmektedir. Bim’de satılan irmiği fiyatı geçtiğimiz 2022 yılı itibariyle 3,90 TL fiyat etiketi ile raflardaki yerini almıştı. 2020 yılında ise sadece 2,10 TL fiyat etiketi ile Bim marketlerde satışı yapılıyordu. Her yıl farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulan irmik fiyatları güncel ekonomik koşullar ve üretim maliyetlerine göre değişmektedir.

Genelde yapımında sert buğday kullanılan bir ürün olan irmik, sofralarda daha çok tatlı olarak tüketilmektedir. İrmik helvası ise en yaygın kullanıldığı alanlardan biridir. Günümüzde Türk mutfağının önemli tatlıları arasında gösterilen irmik helvası yapımında kaliteli irmiğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Bim İrmik Fiyatı
Bim İrmik Fiyatı

İrmik kullanılarak daha birçok farklı tarif yapılabilmektedir. Özellikle irmik kullanarak farklı tarifler yapmak isteyen herkes irmik kullanarak birçok alternatif tarifi değerlendirebilirler. Bim’de uygun fiyat ve kalite seçenekleri ile satışa sunulan irmik ürünlerini tercih ederek tariflerinizi hayata geçirebilirsiniz. Aktüel indirim fırsatlarından da yararlanarak irmik satın alabilirsiniz.

Bim Yazgan İrmik Fiyatı Ne Kadar?

Bim Yazgan irmik fiyatı Bim marketlerde 2023 yılı itibariyle güncellenen fiyat listeleri sonrasında raflardaki yerini almıştır. Yeni yılda da güncel fiyatlar üzerinden satışa sunulan Yazgan Durum Buğdayı İrmik, Bim’e özel olarak üretilen bir irmik markasıdır Durum Buğdayı İrmiği olan Yazgan İrmik, yüksek kalite ve düşük fiyat avantajları ile Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde aktif olarak faaliyet gösteren Bim mağazalarında satışa sunulmaktadır. Her hafta Bim tarafından yapılan aktüel indirimler sayesinde de fiyatlar zaman zaman değişmektedir.

İrmik başta olmak üzere birçok farklı üründe avantajlı fiyatlar sunan Bim, temel gıda ürünlerinden temizlik ve hijyen ürünlerine hatta teknolojiye kadar birçok seçenek sunmaktadır. Lider zincir marketlerinden biri olan Bim, hemen hemen tüm il ve ilçelerde uygun fiyatlı olarak temel market ürünlerine kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Oldukça pratik bir şekilde hazırlanabilen ve lezzeti sayesinde de çokça tercih edilen irmik helvası dışında birçok farklı tarifte irmik kullanılarak hayata geçirilebilmektedir. Bim irmik fiyatı her dönem marketlerde yapılan fiyat güncellemeleri kapsamında değişmektedir. Market fiyatlarında uygun seçenekler sunmayı başaran Bim ise Yazgan markası başta olmak üzere farklı irmik ürünleri kapsamında farklı fiyatlar belirlemektedir.

Bim İrmik Fiyatı
Bim İrmik Fiyatı

Ayrıca Babybel Peynir Bim fiyatı için tıklayınız.

Bim Yazgan İrmik Durum Buğdayı İrmiği 500 Gr Fiyatı Ne Kadar?

Bim Yazgan Durum Buğdayı İrmiği 500 gr fiyatı en son güncel raf fiyatlarına göre 12 TL ile satışa sunulmaktadır. 1 kg Bim irmik fiyatı ise bu kapsamda 21 TL ile raflardaki yerini almıştır. 2023 yılı itibariyle Bim marketlerde satışa çıkan irmik tatlı için tercih edilecekse 500 gr alınması da yeterli olacaktır. Yapacağınız tatlı miktarına göre 500 gr veya 1 kg Bim’de satılan irmiği tercih ederek en uygun fiyat avantajları ile irmik satın alabilirsiniz.

500 gr ve 1 kilogramlık paketler halinde satışa sunulan ve her ihtiyaca yanıt veren Yazgan Durum Buğdayı İrmik ile birçok farklı pratik tarifi hayata geçirmeniz mümkündür. Bim’in avantajlı aktüel ürün fırsatlarını tercih ederek çok daha uygun fiyat seçenekleri ile irmik satın alabilirsiniz.

2023 Bim İndirimli İrmik Fiyatları Ne Kadar?

Bim aktüel ürünler kapsamında 2023 yılında da birçok farklı ürün satışa sunulmaktadır. Bu ürünler arasında zaman zaman Yazgan Durum Buğdayı İrmiğine de yer verilmektedir. Güncel aktüel ürünleri takip ederek en uygun fiyatlarla tüm Bim mağazalarından irmik satın alabilirsiniz.

Türk mutfağının sevilen lezzetlerinden irmik helvası başta olmak üzere farklı birçok tarifte tercih edilecek olan irmik, Bim’e özel üretilen Yazgan Durum Buğdayı İrmik 500 gr fiyatı 12 TL ile 2023 yılı itibariyle satılmaktadır. Bim irmik fiyatı 2023 yılında da birçok unsura göre değişmektedir. Güncel fiyatları takip ederek en uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Bim irmik fiyatı için tıklayınız.

Oy post

Yorum yapın