Yat Kiralama Fiyatları 2023

Yat Kiralama Fiyatları 2023

Yat kiralama fiyatları gibi diğer hizmet alanlarını veya aylık yat kiralama kiralama fiyatlarını araştırmak zaman zaman günümüz koşulları nedeniyle oldukça popülerdir. Kiralama fiyatlarını araştıran ve sizleri güncel tutmaya çalışarak web sitemiz üzerinden güncel günlük yat kiralama fiyatlarına erişebilirsiniz. Günlük yat kiralama fiyatlarını sizler için araştırarak web sitemiz üzerinde yayınlamaktayız. Yat kiralama fiyatlarını araştırmaya yönelik çalışmalarımız son dönemde tatil sezonunun yaklaşmasıyla birlikte güncel koşullarına bağlı olarak artış göstermiştir.

Sizlere yat kiralama fiyat bilgilerini aşağıdaki kısımda paylaşmaktayız. Güncel yat kiralama fiyatlarına dair güncel verileri kullanarak ortalama fiyatlarını hazırladık. Kiralama fiyatları için arama yaptığınızda yat kiralama fiyat bilgileri gibi bilgilere ulaşabileceğiniz gibi diğer kiralama bilgilerine de web sitemizden erişebilirsiniz. Günlük yat kiralama fiyatlarına dönersek, sizlere güncel yat kiralama fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Yat Kiralama Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar?

2023 yat kiralama fiyatları, Ekonomik yatlar ve lüks yatlar için farklı yat kiralama fiyatları mevcuttur. Genel olarak konuşursak, yolcu sayısı arttıkça özel yat kiralama ücreti de bu durumda artmaktadır, ancak küçük kapasiteli lüks bir yat için konuşmak gerekilirse, çok daha büyük yolcu kapasiteli bir ekonomik yattan daha pahalı olabilir.
Yat için minimum kiralama süresi 2 saat olup, kısa süreli kiralamalarda da geçerli olmak kaydıyla 2 saatlik kiralama ücreti uygulanmaktadır. Yatlar, düzenlenen süre içerisinde boğaz turunda sürekli hareket halinde olsalar bile, seyahat etmeseler ve bir yere sabitlenseler bile saatlik yat kiralama ücreti aynı şekilde kiralayan kişiden talep edilir ve fiyatlar sabit olması nedeniyle indirim de mümkün değildir.

Güncel yat fiyatları 2022 - 2023
Güncel yat fiyatları 2023

Sevgililer Günü, Yılbaşı ve benzeri özel günlerde keyifli şekilde birlikteliğinizi kutlayacağınız anlarda süre sınırı olması vatandaşları yormaktadır bu nedenle 2 saat olan minimum saat dilimi 4 saat olarak değiştirilerek uygulanmaktadır. 2 kişilik yatta ayrı bir yemek ve kahvaltı turu için minimum 2 saat gereklidir. Daha kalabalık ve eğlenceli ortamların olacağı turlar da eğlenebilmeniz için en az 3-4 saat sürmelidir. Bu durumda 2023 yat kiralama fiyatları kişi sayısı ve kiralama saatine göre değişmektedir.
2023 Yat kiralama fiyatlarını erişmek istediğinizde birden çok firma ile görüşmeniz gerekmektedir bunun dışında hepsinin farklı fiyatlandırması da mevcuttur bu durumda web sitemizde hem saatlik hem de günlük olarak yazılan 2023 yat kiralama fiyatları sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Bütün organizasyonlarınızda yat kiralama hizmetinin kullanıldığı başlıca turlar da dahil olmak üzere: doğum günleri, kahvaltılar, akşam yemekleri, yat üzerinde evlilik teklifleri, bekarlığa veda, evlilik yıl dönümleri, düğünler, nişanlar, iftarlar, bölümler, mezuniyetler, iş yemekleri, düğün sonrası akşam yemekleri, eğlence ve parti davetleri gibi örnek verdiğimiz bütün organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. İskenderun Demir fiyatlarını inceleyerek kendinize en uygun demiri alabilirsiniz.

2023 Günlük yat kiralama esas olarak yüzme turizmi için kullanılmaktadır. Organizasyonu gerçekleştiren firmalar yat kiralama fiyatlarını müşterileri çekmek için uygun göstermektedir ancak detaylı bilgilendirmeyi uygun gördüğünüz yat kiralama firmasından edinebilirsiniz. Bunun dışında Önceden rezervasyon yaparak gündüz veya gece arasında özel yat kiralayabilirsiniz. Yat kiralama fiyatları saat dilimlerini esas almaktadır ancak sadece yaz aylarına özel değil, kışın da yat kiralanmaktadır ve fiyatları da benzer ölçüde artış ve azalış göstermektedir. Yat kiralama fiyatları, Yat özelliklerine göre değişiklik göstermektedir şöyle ki “kapalı alan ve ısıtma sistemine sahip olan herhangi bir yat yağmur, kar, dolu ve benzeri sert hava koşullarından etkilenmez” bu nedenle fiyatı biraz daha fazla olacaktır.

Yat Kiralama Fiyatları 2022-2023
Yat Kiralama Fiyatları 2023

Yat Kiralama Fiyatlarına Her Şey Dahil Mi?

Yat kiralama fiyatlarını incelediğimizde organizasyonlar için ödenen fiyatların her sene benzer oranda artışa sahip olduğunu görmekteyiz ancak bunun içerisinde organizasyonların yemek ücretleri ve diğer nitelikler de yat kiralama fiyatlarını arttırmaktadır.
Yat kiralama fiyatlarını incelerken menü, içecek, kişi sayısı, tur süresi gibi etmenler oldukça önemlidir. Eğer küçük yat alıp daha fazla kişiyle seyahat etmek veya organizasyon düzenlemek istiyorsanız bu durumda şirket politikalarına aykırı hareket etmiş olacaksınız.
Yukarıda bahsettiğimiz organizasyon düzenleyen firmaların genel itibariyle ortalama 2023 yat kiralama fiyatları şu şekildedir:

Yat Kiralama Fiyatları – Saatlik

Saate göre          2 SAAT       3 SAAT       4 SAAT
2-3 kişilik yat      9000 TL      11000 TL   14000 TL
3-4 kişilik yat      8000 TL      12000 TL   15000 TL
4+                      11000 TL     18000 TL   24000 TL

Günlük Yat Kiralama Fiyatları

Günlük fiyatlandırma       2 Günlük       4 Günlük
2-3 kişilik yat                   12000 TL       18000 TL
3-4 kişilik yat                   18000 TL       21000 TL
4 ve dahası için yat          20000 TL      24000 TL

Oy post

Yorum yapın