BİM Makarna Fiyatı 2023

Günümüzde ekonomi gereği ani inişler ve çıkışlar olması sebebiyle tüketiciler BİM Makarna Fiyatı 2023 hakkında ürün / hizmet hakkında fiyat araştırması yapıyor. Bu araştırmalar sonucu en doğru bilgiyi bulabileceğiniz web site olan fiyathane.com ile karşılaşan kullanıcılar BİM Makarna Fiyatı 2023 yı öğrenebiliyor.

Bu sayede ihtiyacı olan ürün veya hizmetlerin fiyatını almadan önce öğrenebiliyorlar. Bizde bu sebeple okurların merak ettiği BİM Makarna Fiyatı 2023 sorusunun cevabını vermek için sizlere bu içeriği hazırladık.

Ekonomimizin geldiği durumda BİM Makarna Fiyatı araştırması yapan insanlar olduğu görüyoruz. Bizde sizler için en uygun fiyata bulabileceğiz, BİM Makarna Fiyatı hakkında araştırma yaptık. Bu detaylı araştırma sonucunda satıcılardan ve toptancılardan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.

BİM Makarna ürününü / hizmetini satın alırken son kullanma tarihine, etiket fiyatına, kasa fiyatına ve garanti süresine bakın. BİM Makarna fiyatı araştırması yaparken satın alınca fişi saklamayı unutmayın. Her türlü problemde ilk lazım olacak şey o fiştir.

BİM Makarna Fiyatı 2023 Hakkında Merak Edilenler

Bu kısımda sizlere almak istediğiniz bim marketlerde satılan makarna ürününün hakkında merak edilen soruları cevaplayacağız.

Fiyatlar ne sıklıkla güncelleniyor?

Büyük editör ekibimizle fiyatları fiyathane.com olarak her 3 günde bir güncelliyoruz. bim makarna fiyatı ani fiyat değişimine uğradığından dolayı gelen yorumlar çerçevesinde ek olarak güncelliyoruz.

BİM Makarna Fiyatı Bugün Ne Kadar?

Bugün itibari ile bim zincir marketlerde satışta olan makarna fiyatları ortalama olarak 3.50₺ ile 5.60₺ arası değişiyor.

Açlığı bastırmak için yenen yemek diye sorulan sorulara ilk önce her zaman makarna geliyor. Peki bim makarna fiyatı hakkında bilgi almak istediğinizi umuyorum. O zaman doğru yerdesiniz sizlere bu yazımızda bim makarna fiyatları hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Ev alışverişlerinin olmazsa olmazı makarnalar marka ve türlerine göre farklı fiyat etiketlerine sahip olabiliyor. Türkiye’nin sayılı zincir marketlerinden birisi olan BİM de makarna ne kadarmış gelin hep beraber bakalım.

 

BİM Makarna Fiyatı 2022
Ucuz Makarna Nereden Alınır

Ucuz Makarna Nereden Alınır?

Ucuzluk deyince aklımıza her zaman zincir marketlerden A101, Şok ve BİM geliyor. Bizde bu sebeple BİM makarna fiyatını sizler için araştırdık, bununla beraber diğer marketlere baktığımızda en ucuz makarnanın Ağustos 2023 tarihi itibari ile BİM de olduğunu gördük. Ekonominin daha da kötüye gittiği bu zor günlerde en ucuz marketten alışveriş yapmak zorunda kalıyoruz biraz da…

BİM Makarna Fiyatı

BİM zincir marketlerde her kategoriden ürün olduğu gibi yiyecek ve içecek kategorisinde de ürünler mevcuttur. Bu sebeple merak eden okurlarımız için BİM makarna fiyatını sizlerle paylaşıyoruz. İşte bim makarna fiyat listesi;

Yüksük boncuk makarna 500 gr fiyatı3,50₺
Yüksük makarna 500 gr fiyatı3,50₺
Filiz burgu makarna 500gr fiyatı5,25₺
Filiz ince uzun makarna fiyatı5,25₺
Cardella mantı makarna 500gr fiyatı3,50₺
Cardella bukle makarna 500gr fiyatı3,50₺
BİM Makarna Fiyatı 2023

NOT: Lütfen bim mağazalarından makarna satın alırken son kullanma tarihine dikkat ediniz.

Diğer yiyecek fiyatları içeriklerimizi incelemek isterseniz tıklayabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

“BİM Makarna Fiyatı 2023” üzerine bir yorum

Yorum yapın