Bim Bütün Tavuk Fiyatı

Bim bütün tavuk fiyatı, Türkiye’de faaliyet gösteren birçok farklı market zincirinde markalara göre farklılık göstermektedir. İster bütün tavuk ister parça tavuk seçenekleri arasından yapacağınız alışverişler için kilosuna, markasına ve diğer değişkenlere göre tavuk fiyatları değişmektedir.

2023 yılı itibariyle birçok üründe yaşanan fiyat artışları sonrasında bütün tavuk fiyatları da güncellenmiştir. Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerinden Bim’de ise tüm poşet tavuk fiyatı 33,50 TL’ye satışa sunmaktadır. Bim bütün tavuk fiyatı 2023 yılı itibariyle gelecek yeni zamlar veya aktüel indirimler kapsamında fiyatlar değişebilir.

Bim’de Hangi Marka Tavuk Var?

Bim tavuk çeşitleri arasında birçok farklı seçenek yer almaktadır. Türkiye’nin önde gelen tavuk üreticisi markalarına yer veren Bim, kendi bünyesinde de farklı markaların ürünlerini satışa sunmaktadır. Bim’de 2023 yılı itibariyle de satışa sunulan ürünler tavuk ürünleri arasında kısaca şu markalar yer almaktadır:

  • Tazem
  • Lezita

Bim’de satışa sunulan tavuk markalarına göre ürünlerin fiyatları da değişmektedir. Hem ürün çeşidine hem de markasına göre Bim bütün tavuk fiyatları ve parça tavuk fiyatları farklılık göstermektedir. Güncel tavuk fiyatlarını takip ederek ve Bim aktüel ürün fırsatlarından da yararlanarak en uygun fiyat avantajları ile tavuk satın almanız mümkündür.

Bim bütün tavuk fiyatı
Bim bütün tavuk fiyatı

Bim Tavuk Kanat Fiyatı Ne Kadar?

Bim tavuk kanat fiyatı markasına ve ürün özelliklerine göre değişmektedir. Raflarda 2023 yılı itibariyle son görülen rakamlara göre Bim tavuk kanatı fiyatı ortalama 33,90 TL ile 43,90 TL arasında değişen fiyatlar göstermektedir. Bim marketlerde en uygun fiyat seçenekleri ile satışa çıkan tavuk kanat fiyatları birçok etkene göre değişebilir. Aktüel ürün fırsatlarında da zaman zaman yer verilen tavuk kanat fiyatları arasından ihtiyaçlarınıza göre tercihlerinizi yapmanız mümkündür.

Bim’de satışa sunulan tavuk kanat çeşitleri ve fiyatları kısaca şöyle:

  • Piliç Soslu Kanat – 33,90 TL
  • Tabaklı Special Kanat – 42,90 TL
  • Kanat Izgara – 43,90 TL

Bim’de satılan tavuk kanat markalarına ve çeşitlerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. 2023 yılına ilişkin güncellenen fiyat listeleri ile en uygun fiyat avantalarından tüm vatandaşların yararlanmaları mümkündür.

Bim Tavuk Göğüs Fiyatı Ne Kadar?

Bim tavuk göğüs fiyatı 2023 yılında Bim marketler tarafından yapılan fiyat değişikliği ile güncellenmiştir. Yıl içinde birçok değişkene bağlı olarak Türkiye genelinde hizmet veren tüm Bim marketlerde göğüs fiyatları değişiklik gösterecektir. Bim tavuk göğüs fiyatları 48 TL fiyat etiketi ile satışa çıkarılmaktadır.

Bim tavuk göğsünün fiyatlarında her hafta Salı ve Cuma günü yapılan aktüel indirim fırsatları de sunulmaktadır. Bu kapsamda güncel Bim indirimlerini de takip ederek vatandaşların en uygun fiyat avantajları ile tavuk göğüs eti satın almaları mümkündür.

Bim Pirzola Tavuk Fiyatı Ne Kadar?

Bim pirzola tavuk fiyatı güncellenen fiyatların sonrasında yakından takip edilmektedir. Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerinden biri olan Bim, farklı markalara ait tavuk ürünleriyle de vatandaşların temel gıda ürünlerine kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır. Ayrıca uygun fiyat seçenekleri de sunulmaktadır.

Bim marketlerde en uygun fiyat avantajı ile satışa sunulan tavuk pirzola 58,90 TL ile sunuluyor. Bim marketlerde ayrıca piliç kelebek pirzola fiyatı ise 44,90 TL ile raflardaki yerini alıyor. Fiyatlar kısa aralıklarla değişebileceği için güncel fiyat listelerinin takip edilmesi önerilmektedir. Bim bütün tavuk fiyatı başta olmak üzere parça tavuk veya pirzola seçenekleri arasından en uygun fiyatlı seçenekleri takip ederek alışverişlerinizi yapmanız mümkündür.

Bim tavuk fiyatı
Bim tavuk fiyatı

Bim Baget Piliç Fiyatı Ne Kadar?

Bim baget piliç fiyatı 2023 yılında fiyatlarının güncellenmesinin ardından tüm Bim marketlerdeki yerini almıştır. Uygun fiyat seçeneklerine yer verilen baget piliç fiyatları ile vatandaşlar uygun fiyatlarla tavuk satın alabilmektedir. Bim’in aktüel indirim fırsatlarından yararlanarak baget piliç ürünlerinin de uygun fiyatlarla satın alınması mümkündür.

Bim marketlerde satışa sunulan baget tavuk 43,90 TL fiyat ile raflardaki yerini almıştır. Tercih edilecek marka ve ürüne göre fiyatlar farklılık gösterebilir. Aktüel ürün fırsatları kapsamında vatandaşların baget piliç satın almaları mümkündür. Türkiye genelinde tüm Bim mağazalarında güncel indirim fırsatlarından yararlanmak için aktüel ürünleri takip edebilirsiniz.

Bim Kalçalı Tavuk But Fiyatı Ne Kadar?

Bim kalçalı tavuk but fiyatları 2023 yılında da kısa aralıklarla güncellenmektedir. Birçok değişkene göre belirlenen tavuk fiyatları kapsamında raflarda son görülen fiyatlara göre Bim kalçalı tavuk fiyatı 46,50 TL olarak belirlenmiştir.. En uygun fiyat seçeneklerinden yararlanarak temel gıda ürünlerinden bütün tavuklara, parça tavuktan kırmızı et ürünlerine kadar birçok seçenek Bim mağazalarında yer almaktadır.

Türkiye’de lider zincir marketler arasında yer alan Bim’de bütün tavuk fiyatları dahil olmak üzere pek çok ürün farklı zamanlarda indirim fırsatlarına da sahip olmaktadır. Bim bütün tavuk fiyatı güncel fiyat listeleri takip edilerek en uygun seçeneklerle satın alınabilmektedir. Bim’de satılan tüm ürünlerde olduğu gibi tavuk fiyatları da güncellenebilir. Güncel market fiyatlarını takip ederek alışverişlerinizi yapmanız tavsiye edilir.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın