Youtube Premium Fiyat

Youtube Premium kampanya fırsatları sayesinde herkes için uygun fiyat seçenekleri sunuluyor. Dünyanın en popüler video paylaşım platformu olan Youtube, ücretli abonelik özelliğini sunmasının ardından reklamsız ve arka planda oynatma gibi seçenekler sunduğu Youtube Premium platformunu kullanıma sundu. İçeriklerin indirilmesini ve çevrimdışı oynatma özelliğini de bu sayede sunan Youtube Premium, günümüzde tüm Youtube içeriklerine çok daha hızlı ve ayrıcalıklı şekilde ulaşma imkanı sağlanmaktadır.

Aile, çocuk ve öğrenci planlaması ile farklı tür Youtube Premium özellikleri sunulmaktadır. Bu sayede Youtube kullanıcılarının hedeflerine göre en uygun paketleri tercih ederek Youtube’da özgürce vakit geçirmeleri sağlanmaktadır. Youtube Premium üyesi olanlara özel ayrıca diğer birçok özelliğe de erişim sağlama imkanı sunulmaktadır. Youtube Premium fiyat avantajları ise tercih edilecek paketlere göre değişmektedir. Kampanya dönemlerini takip ederek uygun fiyatlarla Youtube Premium üyeliğinizi alabilirsiniz.

Youtube Premium 2 Kişi Kullanabilir Mi?

Youtube Premium özellikle reklamsız, çevrimdışı oynatma, indirme ve arka planda çalma gibi birçok ayrıcalıklı özelliği sunmasıyla birçok Youtube kullanıcısının ilgisini çekmiştir. Youtube Premium hesabını birden fazla kişinin kullanması da mümkündür. Bu kapsamda Youtube Premium hesap başına aynı anda en fazla iki cihazda ve Youtube Premium aile planında ise aynı anda en fazla dört farklı cihazda oynatma özelliği sunmaktadır. Bu sayede birden çok cihazda kullanımı da mümkün olmaktadır.

Tercih edilecek Youtube Premium paketinin özelliklerine ve kapsamına göre farklı cihazlarda kullanılabilen Youtube Premium hesabı, tüm Youtube içeriklerine çok daha ayrıcalıklı şekilde erişim imkanı sağlayacaktır. Tercih edilecek hesap türü ve Youtube Premium planlamasına göre farklı ücretler hesaplanacaktır. Ödeme planınıza uygun olan Youtube Premium paketini tercih ederek dilediğiniz içeriği ayrıcalıklı şekilde izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Youtube Premium Yıllık Mı?

Youtube Premium Yıllık Mı

Youtube Premium yıllık üyelik kapsamında 12 ay boyunca Youtube’u ayrıcalıklı şekilde kullanmanız mümkündür. Youtube Premium veya Youtube Music Premium için yıllık olarak kaydolmak mümkündür. Ön ödemeli ve yenilenmeyen bir üyelik planı olarak sunulmaktadır 12 aylık Youtube Premium üyeliği avantajlarından üyelik süresi boyunca yararlanma olanağı sağlanmaktadır.

Yıllık veya aylık planda kendi bütçenize en uygun ödeme planı ve Youtube Premium seçeneklerinden yararlanarak tüm içerikleri çok daha ayrıcalıklı bir şekilde takip edebilirsiniz. Günümüzde sosyal medya ve dijital platformların popülerlik kazanmasının ardından premium özellikleriyle öne çıkan Youtube, ücretli abonelerine birçok farklı özel seçenek de sunmaktadır. Son dönemde birçok yeni özelliği platforma ekleyen Youtube, sadece platforma ücretli üyelik değil, aynı zamanda içerik üreticilerine de ücretli abonelik desteği sunmaktadır.

Youtube Premium Paketleri Nelerdir?

Youtube Premium paketleri herkes için uygun seçenekler sunmaktadır. Tercih edilecek abonelik türüne göre farklı fiyatlarda ödeme yapılmaktadır. Abonelik ücretlerine göre sizin için en uygun Youtube Premium paketini tercih ederek dilediğiniz ödeme planından yararlanabilirsiniz. Youtube Premium paketlerine göre ücretler de farklılık gösterecektir. Bu nedenle tercih edilen paket türünün ve ücretinin size uygun lup olmadığından emin olmanız gerekir.

Youtube Premium paketleri kısaca şunlardır:

  • Youtube Premium Aile
  • Youtube Premium Öğrenci
  • Youtube Premium Yıllık – Bireysel

Youtube Premium ile sevdiğiniz tüm video, müzik ve içerikleri ayrıcalıklı şekilde takip edebilir ve tüm içeriklere reklamsız, çevrimdışı, arka planda oynatma özelliği ve indirme seçenekleriyle kullanmanız mümkündür. Youtube Premium üyeliği seçerken size en uygun paketleri inceleyerek özelliklerine ve kullanım amacına göre tercihlerinizi yapabilirsiniz. Youtube Premium paketlerinin fiyatları da değişiklik göstermektedir. Tercih edilecek Youtube Premium planlamasına göre farklı ücretler ödenir. Ödeme planınıza uygun paketleri tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

Youtube Premium Aile Kaç TL?

Youtube Premium fiyat aile planlamasında değişmektedir. Yapılan son zamanlar sonrasında Youtube Premium abonelik ücretlerinde de fiyatlar yükseldi. Gelen son zamlar sonrasında Youtube Premium aile üyeliğinin fiyatları aylık 59,99 TL olarak belirlendi. Aile planlamasının avantajlarından yararlanarak birçok içeriğe Youtube Premium üzerinden ayrıcalıklı şekilde ulaşma imkanı sağlanmaktadır. Youtube Premium üyelikleri arasında en çok tercih edilen paketlerinden biri olan aile paketinin fiyatının artması özellikle Türkiye’deki kullanıcılarını olumsuz yönde etkilemektedir.

Youtube tarafından konuya ilişkin yapılan duyuruda bireysel abone kategorisinde olan hesapların 21 Kasım 2022 tarihinden itibaren 13 TL daha fazla ödeme yapacağı aktarılmıştı. Yıllık bu üyeliğin ücreti ise bu zam sonrasında artmış oldu. Youtube Premium aile paketinde de benzer bir artışla güncel fiyat 59.99 TL’ye kadar çıkmış oldu. Gelecek dönemde de Youtube Premium aile planlaması ve diğer abonelik ücretlerinin de fiyatların artması beklenmektedir. Youtube Premium fiyat seçenekleri paketlere göre değişmektedir.

Youtube Premium Öğrenci Fiyatı Ne Kadar?

Youtube Premium öğrenci fiyat seçenekleri gelen son zamla beraber artış gösterdi. Öğrenciler için diğer Youtube Premium paketlerine göre çok daha uygun fiyatlı seçenekler sunan Youtube Premium, ücretsiz deneme süresinden sonra aylık 19,49 TL olarak yeni tarife belirlenmiştir. Uygun paketler arasında yer alan Youtube Premium öğrenci paketi, Youtube içeriklerini çok daha ayrıcalıklı şekilde takip etmek isteyenler için cazip seçenekler sunmaktadır.

Öğrenci planlamasından yararlanmak isteyenlerin yeni ödeme planına göre aboneliklerini yenilemeleri gerekecektir. Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Youtube, dijital platformlarla rakip olacak fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Netfliz, Amazon ve Disney+ gibi çeşitli diğer film, dizi ve belgesel platformlarında olduğu gibi Youtube Premium ile benzer ayrıcalıklar sunmaktadır.

Youtube Premium Nasıl Alınır?

Youtube Premium Nasıl Alınır

Youtube Premium ücretsiz deneme süresinin ardından size uygun olan paketi tercih ederek Youtube’da sevdiğiniz içerik üreticilerini tüm video ve müziklerini ayrıcalıklı şekilde takip edebilirsiniz. Birçok farklı avantaj sağlayan Youtube Premium dakikalar içinde satın alınabilir. Mobil cihazlarınızdan kolayca satın alma adımların takip ederek size uygun paketi tercih ederek ödeme yöntemini de belirledikten sonra işlem yapılabilir.

Youtube Premium satın almak için kısaca şu adımlar takip edilebilir:

  • Mobil cihazlardan Youtube uygulaması açılır.
  • Üyelik almak istediğiniz Google hesabına giriş yapılır.
  • Gerekli koşulların sağlanması ile deneme süreci başlatılır.
  • Youtube Premium Ol’a tıklayarak uygun paket seçilerek ödeme yöntemleri belirlenir.

Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra tercih edilen üyelik süresine göre belirlenen güncel üyelik ücreti hesabınızdan çekilecektir. Mevcut ödeme yöntemlerinden size en uygun olanı seçerek işlem yapabilirsiniz.

Youtube Premium Ödenmezse Ne Olur?

Youtube Premium ücreti tüm üyelik paketlerinde farklılık göstermektedir. Tercih ettiğiniz Youtube Premium planlamasına göre belirlenen miktarda ve sürelerde ödeme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Ödenme yapılmadığı takdirde sorunun 3 gün içinde düzeltilmesi gerekecektir. Aksi takdirde Youtube Premium üyeliğinin avantajlarından yararlanmanız mümkün değildir. 3 günlük süre içinde aylık ödeme işlemlerini almak için belirli aralıklarla tekrara deneme yapılmaktadır. 3 günün ardından ödeme hala alınmamışsa abonelik 30 gün süreyle ‘’Duraklatıldı’’ durumuna geçer.

Youtube Premium avantajlarından yararlanmak ve üyeliğiniz le Youtube içeriklerine ayrıcalıklı şekilde ulaşmak için Youtube Premium fiyat seçeneklerine göre aylık olarak ödemelerinizi gerçekleştirmeniz gerekecektir. Youtube Premium avantajlarından yararlanmak için seçtiğiniz paket türüne göre ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız halinde bu özellikler aktif olarak kullanılabilir.

Oy post

Yorum yapın