Maymun Fiyatları 2023

En çok sevilen ve muz denilince aklımıza gelen ilk hayvan olan Maymun hakkında sizlere bu içeriğimizde maymun fiyatları 2023 hakkında biraz bilgi vereceğiz.

Maymunların bakımı hakkında kısaca bilgi verecek olursak, az da olsa insanlar gibi beslenebilen, bezle bakılan bir hayvandır.

ÖNEMLİ NOT: Hayvan ticaretine fiyathane.com ailesi olarak kesinlikle karşıyız. Bu içeriği oluşturma sebebimiz, insanların maymun fiyatları hakkında araştırma yaparak doğru bilgiye ulaşamamasıdır ve Türkiye yasaları gereği maymun alış ve satışı kesinlikle yasaktır!

Maymun fiyatları hakkında bilgi vereceğimizi zaten söylemiştik, bu içeriği oluştururken fiyathane.com editörleri olarak internet ortamındaki detaylı araştırmalar sonucu edindiğimiz ortalama maymun fiyatları hakkında size bilgi vermeye çalışacağız.

Yetişkin Maymun Fiyatları 🐵3.000TL
Evcil Maymun Fiyatları 🐵2.500TL
Pet Shop Satılık Maymun Fiyatları 🐵
Yavru Maymun Fiyatları 🐵2.000TL
Maymun Fiyatları 2023
Evcil Maymun Fiyatları
Evcil Maymun Fiyatları

Evcil Maymun Fiyatları

Maymun sahibi olmak isteyenler evcil almak istiyor ki kendilerine küçüklükten alışsın. Bu sebeple Evcil Maymun Fiyatları diye arama yapıyorlar. Evcil maymun fiyatları 2.500TL civarında satılabiliyor.

Evcil maymunlar, pek sevimli canlı olmakla beraber satışı Türkiye yasaları gereği yasaktır. Bu sebeple sadece evcil maymun fiyatları hakkında bilgi veriyoruz.

Pet Shop Satılık Maymun Fiyatları

Pet Shop Satılık Maymun Fiyatları diye arama yaparak muhtemelen sitemize gelmiş olabilirsiniz, fakat Pet Shoplarda maymun satışı yasaktır! Bu sebeple sizlere pet shop satılık maymun fiyatları hakkında bilgi veremeyeceğiz.

Yavru Maymun Fiyatları

Son olarak geldik yavru maymun fiyatlarına. İnternet üzerinde edindiğimiz bilgilere göre Yavru Maymun Fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Ortalama 2.000TL civarına yavru maymun bulunabiliyor.

Maymun Alış – Satış Cezası

Türkiye’de 4915 Sayılı Kara Avcılığı Kanunu gereğince vahşi hayvan satışı yasaktır ve cezası vardır. Bu içerik sadece maymun fiyatları hakkında bilgi vermektedir. Almanızı ve satmanız önermeyiz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın