Gazipaşa Hal Fiyatları 2023

Gazipaşa Hal Fiyatları 2023

Güncel Gazipaşa hal fiyatlarını merak eden binlerce kullanıcı mevcuttur. Bu kullanıcıların her biri zaman zaman bölgelere yönelik hal fiyatlarını aratmaktadır. Akdeniz bölgesinin en nitelikli ve kaliteli ürünlerin toplandığını herkes bilmektedir. Bu nedenle Gazipaşa hal fiyatları üzerinde konuşacağız.

Gazipaşa hal fiyatları 2023 Tarihi itibariyle her an değişmektedir. Günümüz şartlarında ekonomik koşullarının değişimi nedeniyle Gazipaşa hal fiyatlarında birden fazla ürün zamlanabilmektedir. Gazipaşa hal fiyatlarını araştırırken genelde sorulan en önemli soru hangi ürünlerin zamlandığı olmuştur. En ucuz Gazipaşa hal fiyatlarındaki ürünü de sizlerle paylaşacağız.

Gazipaşa Hal Fiyatları Güncel

Akdeniz bölgesinin toprakları oldukça zengindir ancak Gazipaşa hal fiyatlarını belirleyen bu toprak türü değildir tam tersine bizlere verdiği ürün kalitesidir. Toprak ne kadar iyiyse o bölgede ürünler oldukça değişkendir. Gazipaşa hal fiyatları Akdeniz’in en verimli topraklarına ev sahipliği yapmaktadır.

Gazipaşa’da hal fiyatlarını etkileyen stok sorunları da günümüz koşullarında etkilidir. Gazipaşa hal fiyatlarının değişken oluşunun sebeplerinden birisi de tarım üzerine artık yeterince çiftçi olmamasından kaynaklanmaktadır.

Gazipaşa’da hal fiyatlarını etkileyen satın alım gücü dönem dönem değişkenlik göstermektedir. Ürünlere göz atıldığında hal fiyatlarının yükselişi nedeniyle bazı ürünlerde azalma mevcuttur. Özellikle belirtilen yaz aylarında sebzeler ve meyveler üzerinde çok büyük farklılık meydana geldiğidir.

Gazipaşa hal fiyatlarının içerisine dahil olan ürünlere bakıldığında birden çok ürünün fiyatlarındaki değişiklik hal durumuna göre epey düşüktür. Diğer hal fiyatlarına bakıldığında Gazipaşa hal fiyatlarının oldukça düşük olduğu görülmektedir.

Gazipaşa hal fiyatlarına bakıldığında alım gücüne göre fiyatlarda değişiklik olduğu görülmektedir. Özellikle meyve alanında oldukça düşük fiyatlar görülmektedir.

Güncel Gazipaşa Hal Fiyatları
Gazipaşa Hal Fiyatları 2023

Gazipaşa Hal Günlük Fiyatlar

Gazipaşa hal fiyatları düzenlenirken yerel halkın da talep gösterdiği ürünlere özellikle bir indirim gerçekleşmektedir. Gazipaşa halinde yerel halkın da getirdiği bazı ürünler olduğundan dolayı diğer hallere kıyasla oldukça avantajlıdır. Türkiye pazarında da Gazipaşa hal fiyatları zaman zaman endeks alınmaktadır.

Gazipaşa hal fiyatları detaylandırılırken ürünün kalitesi çeşitliliği dikkate alınmaktadır. Gazipaşa halindeki her ürün günümüz şartlarında oldukça kalitelidir. Bu nedenle sürekli tercih edilen bir hal olmaya devam etmektedir. Gazipaşa hallerinin günlük fiyatlarını güncel olarak günlük olarak websitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Gazipaşa halinin konumunu merak edenler için Antalya içerisinde olduğunu belirtmek isteriz. Gazipaşa halinde sadece meyve sebze haricinde tahıl ve diğer fasulye gibi yetişen ürünleri de bulabilirsiniz.

gazipaşa hal fiyatları

Gazipaşa Hal Meyve ve Sebze Fiyatları

Gazipaşa hal fiyatlarını etkileyen meyve sebze fiyatlarında taşıma maliyetleri Gazipaşa hal fiyatlarına yansıtılmadığı ve belediye tarafından da halin bazı bölgeleri oldukça desteklenmektedir. Bu destekten çiftçiler ve ürünlerini hale getiren kişiler yararlanmaktadır. Gazipaşa hal fiyatlarını incelediğimizde en önemli ürünlere göz atalım:

Salatalık, domates, yeşil salatalık, dikenli salatalık, fasulye (çalı), fasulye (şeker), langa salatalık, kapya, biber, yeşil biber, dolmalık biber, kırmızı biber, üçlü burun, kırmızı biber, sivri patlıcan, muz çeşitlerinden (yeşil) , muz çeşitlerinden (sarı), muz çeşitlerinden (yeşil), muz açık (sarı), çilek (dökme) ve diğer meyve ve sebzeler.

 

ÜRÜNLER

BİRİMİ (KG)

FİYAT (TL)

EN YÜKSEK
FİYAT (TL)

SALATALIKLAR

SALATALIK

KG

8,00 TL

8,00 TL

SİLOR

KG

5,00 TL

10,00 TL

DİKENLİ 

KG

8,00 TL

6,00 TL

BİBERLER 

KAPYA 

KG

6,00 TL

22,00 TL

SİVRİ 

KG

5,00 TL

11,00 TL

DOLMA 

KG

8,00 TL

13,00 TL

KÖY BİBERİ

KG

9,00 TL

9,00 TL

ÇARLİSTON

KG

11,00 TL

8,00 TL

KIL SİVRİ 

KG

9,00 TL

15,00 TL

KILÇIK SİVRİ 

KG

12,00 TL

0,00 TL

ÇİLEKLER

ÇİLEK ( DÖKME )

KG

5,00 TL

0,00 TL

ÇİLEK ( ŞALE )

KG

4,00 TL

0,00 TL

DOMATESLER

DOMATES

KG

12,00 TL

0,00 TL

FASULYELER

ÇALI FASULYE 

KG

15,00 TL

12,00 TL

ŞEKER FASULYE

KG

16,00 TL

13,00 TL

PATLICANLAR

SİVRİ PATLICAN

KG

16,00 TL

8,00 TL

TOPA PATLICAN

KG

14,00 TL

10,00 TL

KRİSTAL PATLICAN

KG

16,00 TL

10,00 TL

MUZLAR

YERLİ MUZ 

KG

14,00 TL

0,00 TL

YERLİ MUZ (SARI)  

KG

18,00 TL

0,00 TL

GRAND MUZ 

KG

21,00 TL

0,00 TL

GRAND MUZ (SARI)

KG

22,00 TL

0,00 TL

KABAKLAR

KABAK ( SİYAH )

KG

17,00 TL

7,00 TL

 KABAK ( BEYAZ ) 

KG

15,00 TL

9,00 TL 

 

İçerik Hakkında Uyarı

fiyathane.com sitesinin Fiyatlar kategorisi; ürün veyahut hizmetlerin güncel 2023 yılında ait fiyatlarının paylaşıldığı bir kategoridir. Bu sebeple her türlü içeriğin yanında ek olarak fiyatları sizlerle paylaşıyoruz. Malum ekonomimizin bu durumda olduğu dönemde Gazipaşa Hal Fiyatları 2023 ürününün / hizmetinin fiyatını ani yükselişler ve düşüşler yaşayabiliyor. Bu sebeple burada paylaşılan fiyat bilgilerinin doğru olmadığını düşünüyorsanız yorumlar kısmında belirtmenizi özellikle rica ederiz.

Bu içeriğimizde sizlere antalya gazipaşa hal fiyatı ürünü / hizmeti hakkında detaylı fiyat ve diğer detaylar için bilgilendirici metin hazırlamak istedik. Eğer Gazipaşa Hal Fiyatları 2023 Fiyatlarının güncel olmadığını düşünüyorsanız yorumlar kısmında belirterek bizi uyarınız. 24 saat içerisinde düzeltelim.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın